Tribo Otomatik Tabanca

Tribo Otomatik Tabanca


Otomatik Tribo Çalışma Prensibi :

Tribomatik sistem boya taneciklerinin boya tabancası içerisinden geçerken sürtünmeden dolayı yüklenmesi prensibine dayanır. Bu temel prensip elektrostatik boyamada karşılaşılan Faraday kafes etkisi ve geri iyonlaşmanın büyük ölçüde yenilemesini sağlar.

 

Otomatik Tribo Boya Tabancası :

Otomatik tribo şarj tabancası modülü yenilenmiş gövdesiyle son derece kompakt bir yapı oluşturmaktadır. Kısaltılmış boyu “multi-position” yönlendirme yapısı ile kullanımda ve boyayı parça yapısına uygun olarak atmada büyük kolaylık sağlar.      Kullanılan kolay vidalama sistemi ve O-ringli gövdesi ile son derece kolay ve rahat sökülüp temizlenebilir. Parçaların yapısı hassas geometrik işlemlerle tespit edilmiştir. Bu yüzden parça aşınımı son derece düşüktür.Tabanca yapısı operatörlerin rahat kullanımı gözönüne alınarak dizayn edildiğinden tabanca bakımı son derece kolaydır ve operatörler tarafından rahatlıkla yedek parça değişimi yapılabilir.

 

Otomatik Kontrol Ünitesi :

Tribomatik kontrol ünitesi son derece kompakt bir şekilde dizayn edilmiş olup genelde toz boya sistemlerinde yaşanan ünite içi tozlanmalara mahal vermemektedir.

INVITATION November 20-23

XVII INTERNATIONAL INDUSTRIAL FORUM
2018

KYIV, UKRAINE International Exhibition Centre
15 Brovarsky Ave. 
Invitation
close-link