Ahşap Desen Kaplama

Ahşap Desen Kaplama


AHŞAP DESEN TRANSFER KAPLAMA MAKİNALARI

Tüm malzemeleri firmamızda  üretilen , alüminyum profil yüzeylere uygulanan desenli pvc film transferini gerçekleştiren bu makinamız, Türkiye’de ilk defa tarafımızca ısı kayıplarını minimum seviyeye indirecek şekilde tasarlanmıştır. Sandviç tipi birbirine geçme panellerden oluşan fırının iç yüzeyi galvanizli sacdan, dış yüzeyi elektrostatik toz boya kaplı DKP sacdan meydana gelir. Fırının iç kısmında havayı homojen şekilde dağıtan kanalları ve üzerinde ayarlanabilir hava üfleme ağızları mevcuttur. Kapalı devre hava dolaşımı prensibine göre çalışan sistem kısa süre içerisinde istenilen sıcaklığa gelir. Sıcaklık kontrolü dijital termostat ile sağlanır ve yakıt tasarrufu maksimum düzeyde tutulur.Isıtma için lpg , doğal gaz,elektrik ve mazotlu olmak üzere 4 ayrı şekilde yakıt  seçenekleri  mevcutdur.

FIRIN DIŞ ÖLÇÜLERİ : Uzunluk: 9100 mm ; Genişlik: 2200 mm ; Yükseklik: 2800 mm

 İHTİYAÇ DUYULAN ALAN ;    Uzunluk 17500 mm x Genişlik 2500 mm x Yükseklik 3000 mm

Ahşap Desen PVC Film Dikiş Makinası

Özel profilden yapılmış triger kayışlı lineer hareket sistemine bağlı ultrasonik dikiş makinesi, pnömatik sistem ve masadan oluşmaktadır. Masa yan tarafında film rulosunu bağlanan yerler mevcuttur.

Manuel start verilerek dikiş gerçekleştirilir. Profil sonuna gelindiğinde özel bir sensör dikişi sonlandırır. Sistem her iki yönde de dikiş gerçekleştirilmektedir. Hareket sistemi hız kontrollüdür.

Masa ölçüleri:  Uzunluk; 8000 mm,  Genişlik ; 700 mm , Yükseklik; 1300

INVITATION November 20-23

XVII INTERNATIONAL INDUSTRIAL FORUM
2018

KYIV, UKRAINE International Exhibition Centre
15 Brovarsky Ave. 
Invitation
close-link